Ana Sayfa Belgelerimiz Referanslarımız Çözüm Ortaklarımız Hakkımızda İletişim Sık Sorulan Sorular
  Ürünlerimiz
 Yangın Söndürücüler
 Yangın Dolapları
 Özel İmalat Dolap ve Kabinler
 Otomatik Yangın Sönd. Cih.
 Yangın Algılama ve İhbar Sis.
 Davlumbaz Söndürme Sistemi
 Bağlantı Elemanları
 Yangın Hortumları
 Sanayi Gazları
 Yüksek Basınçlı Tüpler
 İş Güvenliği Malzemeleri
 Uyarı Levhaları ve Armatürler
  Hizmetlerimiz
 Yangın Söndürücü Dolumu
 Sanayi Gazları Dolumu

  Yangın Söndürme Cihazı / Tüpü Periyodik Kontrol - Test - Dolum İşlemleri    &   Yangın Eğitimi   &   Yangın Tatbikatı
  
YANGIN SÖNDÜRME CİHAZLARI DOLUM VE BAKIMI

yangın söndürme tüpü dolumu

Yangın söndürme cihazlarının olası bir yangında etkili bir şekilde çalışabilmesi için kontrol ve bakımlarının periyodik olarak yapılması gerekmektedir.

Bu aşamada Kıratlı olarak dolum zamanı gelmiş yangın söndürme cihazlarınızı, yerlerine yedek cihazlar bırakarak teslim alıp dolum tesisimize getiriyoruz. Gereken cihazları hidrostatik test sürecinden geçirdikten sonra dolum ve bakımlarını gerçekleştiriyoruz.

Çalışır hale getirilen cihazların boyama ve etiketleme süreçlerinin ardından son kontrollerini gerçekleştirip tarafınıza teslim ediyoruz.


yangın tüpü hidrostatik test
yangın söndürme tüpü levhası, levhalandırma LEVHALANDIRMA VE NUMARALANDIRMA


OHSAS 18001 standartları doğrultusunda işletmenizdeki tüm yangın söndürme cihazlarınızı olması gereken noktalara yerleştiriyor ve numaralandırıyoruz. Ayrıca tüm levhaları üstlerine astığımız levhalar ile belirtiyor, bu levhaları da altlarındaki levhaların cins ve numaralarına göre etiketlendiriyoruz. Böylece cihazlarınızı ayrı ayrı numaralandırmış ve yerlerini sabitlemiş oluyor; dolum veya bakım için yerlerinden alınan cihazların tekrar yerlerine bırakılmalarını sağlamış oluyoruz.

Firmamız bu hizmetleri şimdilik sadece Mersin, Adana, Hatay ve Osmaniye il merkez ve ilçelerinde vermektedir. Dörtyol, Ceyhan, Seyhan, Yüreğir, Hacı Sabancı Organize Sanayi Bölgesi, Mersin - Tarsus Organize Sanayi Bölgesi, Erdemli, Silifke, Mut, Mezitli Gemi Sertifikası, Denizcilik Sertifikalı, Sertifika, TS ISO 11602-2'ye Uygun Olarak


PERİYODİK KONTROL VE RAPORLANDIRMA
 

Yüksek basınçlı yangın söndürücülerin düzenli olarak kontrollerinin yapılması, cihazların daha sağlıklı çalışmasını sağlamaktadır. Bu noktada Kıratlı olarak belirli periyotlarda cihazların yerinde kontrol ve bakımlarını yapıyor, bu işlem sonucunda cihazların yerlerini, cinslerini kapasitelerini, dolum ve kontrol tarihlerini belirten raporu yangın dosyanıza koymak üzere tarafınıza veriyoruz.


yangın eğitimi - tatbikatı
YANGIN EĞİTİM VE TATBİKATI
 

Bir işletmede çıkabilecek olası bir yangında kullanılan cihazların kalitesi ne kadar önemliyse personelin bu konuda eğitimli ve bilinçli olması da o kadar önemlidir. Bu noktada Kıratlı olarak belirli aralıklarla işletme çalışanlarına yangın anında nelerin yapılması ve yangına nasıl müdahale edilmesi gerektiği, yangın söndürücülerin nasıl kullanıldı ve hangi tür yangın söndürücülerin nerelerde etkili olduğu konularını içeren eğitim ve tatbikatlar düzenliyor, yangın dosyanıza koymak üzere katılım belgesini tarafınıza sunuyoruz.
 
Belgelerimizi görmek için lütfen tıklayın.
 
Referanslarımızı görmek için lütfen tıklayın.

Sanayi Sitesi H-42 Blok No:7  Mersin  Tel: 0.324.234 79 81 (pbx)  Faks: 0.324.235 52 26